logo ihar

Aktualności

 • Wizyta studentów Uniwersytetu Adama Mickiewcza w Poznaniu w IGR PAN

  W dniu 16.05.2018  (podobnie jak w roku ubiegłym) kolekcję IGR PAN w Cerkwicy wizytowała grupa studentów (ok. 40 osób) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunku „Biologia Roślin Uprawnych”.

  czytaj więcej
 • Spotkania koordynacyjne dotyczące realizacji zadań w 2018 roku w Obszarze I „Ochrona Zasobów Genowych Roślin Użytkowych”

  W dniu 22 maja 2018r. w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowym Instytucie Badawczym w Radzikowie odbyło się spotkanie koordynacyjne dotyczące realizacji zadań Obszaru I: Ochrona Zasobów Genowych Roślin Użytkowych.

  czytaj więcej
 • Prezentacja kolekcji chmielu w ramach Tygodnia Otwartych Drzwi w IUNG-PIB w Puławach

  W okresie od 21 do 25 maja 2018 r. w IUNG-PIB w Puławach odbywał się Tydzień Otwartych Drzwi (TOD).

  czytaj więcej
 • Wiosenna edukacja w Ogrodzie Botanicznym KCRZG w Bydgoszczy

  Kolekcje roślinne gromadzone i utrzymywane ze środków Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (w ramach realizacji Programu Wieloletniego, zad.

  czytaj więcej
 • Wizyta studentów Biotechnologii SGGW, 30.05.2018 r.

  Dnia 30 maja 2018 roku Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - PIB odwiedzili studenci II roku Międzywydziałowego Kierunku Biotechnologia SGGW.

  czytaj więcej
 • Polityka prywatności - RODO

  Szanowni Państwo,

  czytaj więcej
 • Wizyta w Wageningen University & Research Centre, 15-17.05.2018 r.

   W dniach 15-17 maja pracownicy Krajowego Centrum Roślinnych Zasobów Genowych (KCRZG) złożyli wizytę w Wageningen University Centre for Genetic Resources w Holandii.

  czytaj więcej
 • Zaproszenie na spotkanie koordynacyjne dotyczące realizacji zadań w 2018 roku w Obszarze I „Ochrona Zasobów Genowych Roślin Użytkowych”

  Zapraszamy na spotkanie koordynacyjne w formie seminarium, organizowane przez Krajowe Centrum Roślinnych Zasobów Genowych, dotyczące realizacji zadań w Obszarze 1 „Ochrona Zasobów Genowych Roślin Użytkowych” Programu Wieloletniego „Tworzenie naukowych podstaw...

  czytaj więcej
 • Wizyta studentów z KU Leuven w Belgii, 30.04.2018 r.

  W dniu 30 kwietnia 2018 r. Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – PIB odwiedziła grupa studentów z Katholieke Universiteit Leuven (KU Leuven) w Belgii.

  czytaj więcej
 • Wizyta w Institute of Trans-Disciplinary Health Sciences and Technology

  W marcu tego roku dr hab. Katarzyna Bączek – kurator kolekcji roślin leczniczych i aromatycznych oraz prof.

  czytaj więcej